Apie kompaniją

Uždaroji akcinė bendrovė "SOCIUS" įkurta 1991 m. Vilniuje. Savo veiklos pradžioje įmonė užsiėmė kompiuterinės technikos importu.

Nuo 1995m. bendrovė išvystė naują veiklos sritį - palydovinių programų priėmimo sistemų diegimą viešbučiuose bei poilsio namuose įvairiose Lietuvos vietovėse.

Pastarąjį dešimtmetį "SOCIUS" užsiima kabelinės televizijos tinklų projektavimu bei montavimu. Įmonė dalyvavo statant ir eksploatuojant dabartinio VDNET tinklo dalį, apimančią virš 10 000 abonentų. Įgyta patirtis leido suburti puikių savo srities žinovų ir gerų specialistų kolektyvą.

1996m. "SOCIUS" išplėtė savo veiklos geografiją - kabelinė televizija atkeliavo į Utenos miestą. Šiuo metu čia vykdoma inžinierinių tinklų rekonstrukcija, tiesiami optiniai kabeliai pažangiausiu technologiniu principu "optika į namus", ir tai leis mums teikti išties kokybišką bei patikimą kabelinės televizijos ir kabelnio interneto paslaugą.

Skaitmeninių programų retransliavimas užtikrina mūsų klientams aukštą programų vaizdo ir garso kokybę.

Nuolat domėdamiesi technikos naujovėmis bei atsižvelgdami į visuomenės poreikius, mes kuriame patikimą kabelinės televizijos ir interneto paslaugų teikimo bei aptarnavimo modelį.

shutterstock_159559421